3D scan

Metoda skenování je metoda zpracování předmětu do grafického 3D souboru.

Tento soubor lze dále zpracovat pro použití při 3D tisku, nebo ho využít pro prezentace Vaší činnosti případně vytvořit výrobní dokumentaci nutnou pro další výrobu.

Pro toto skenování používáme špičkové skenery od společností 3D SYSTEMS a HP s přesnosti od 1mm do 0,05 mm. Skenování provádíme jak přímo v našich servisních prostorech tak i kdekoliv přímo u zákazníka po celé republice. Sken upravíme a předáme v požadované formě dle Vašich požadavků a potřebné kvalitě.
Čti více
Solid Edge

Solid Edge je 3D CAD software primárně určený pro návrh strojírenských konstrukcí.  Jeho funkce však umožňují vytvářet mnohem více. Od designu nábytku až po 3D modelování komplexních ploch. Pomocí synchronní technologie software Solid Edge urychluje navrhování výrobků i provádění revizí a vylepšuje opakované používání dat modelů. Prostřednictvím rychlejšího 2D kreslení, špičkového navrhování plechových součástí, flexibilního modelování součástí a sestav, integrovaného realistického rendrování a bezkonkurenční mobility pomáhá Solid Edge lépe navrhovat výrobky. Pomocí tohoto softwaru jsme schopni provést i reverzní inženýring Vašeho naskenovaného výrobku.

Čti více
3D tisk
...
Čti více
Všechny druhy materiálů
...
Čti více