ProJet® 1200
PERFEKTNÍ DETAILY DÁVAJÍ PERFEKTNÍ 3D TISK
3D tiskárna Project 1200 přináší rychlý, vysoce kvalitní a detailní 3D tisk. Mikro stereo litografie ProJet 1200 vytváří malé, přesné, prototypové díly, když na detailu záleží. Vytištěné modely jsou pevné a lze je přímo využít. Jsou vhodné pro následné odlévání návrhů šperků a jiných přesných dílů. Nezřídka se využívají pro výrobu silikonové nebo jiné formy pro opakované formování. Přesnost tisku rozměru a detailu byla dvakrát ohodnocena vítězstvím v souboji konkurenčních tiskáren SLA na 3Dexpo 2016 a 2017.
>> Více informací

Omni3D Factory 2
PROFESIONÁLNÍ FFF S VELKOU STAVEBNÍ KOMOROU
Nekompromisní profesionální tisk ve stavební komoře 50x50x50cm. Uzavřená stavební komora je teplotně regulovaná a dvoutryskový systém tiskne spolehlivě průmyslové materiály. Patentovaná technologie chlazení filamentů společně s torzní konstrukcí a dalšími mechanickými vlastnostmi, zajišťuje profesionální kvalitní výtisky s nízkými provozními náklady.
>> Více informací

ProJet CJP 360
DOSTUPNÁ DESIGNOVÁ MONO 3D TISKÁRNA
Speciální CJP technologie umožní za nižší pořizovací náklady tisk designových návrhů. Proti ostatním členům rodiny CJP nenabízí plnobarevný tisk. Výtisky jsou bílé a lze je manuálně obarvit / kolorovat. Dává volnost představě o barvě modelu dodatečným a kreativním způsobem. Rychlostí, přesností a snadné obsluze si však se svými sourozenci nezadá.
>> Více informací

ProJet CJP 260Plus a 460Plus
DOSTUPNÁ DESIGNOVÁ BAREVNÁ 3D TISKÁRNA
Technologie CJP umožní současný tisk a široké škály barev. Vytištěný model je plnobarevný a nabízí realistickou představu návrhu. Součástí je software, který například otiskem JPG fotografie dodá modelu barevnost existujícího objektu. Snadný a nenáročný provoz Projet CJP 260Plus nebo 460Plus přináší plnobarevný tisk do prostředí kanceláře nebo učebny
>> Více informací

ProJet CJP 660Pro a 860Pro
PROFESIONÁLNÍ DESIGNOVÁ TRUECOLOR 3D TISKÁRNA
Nejvyšší modely ColorJet Printing technologie - ProJet CJP 660 Pro a 860 Pro disponují plným rozsahem CMYK barev. Jejich barevné vyjádření dosahuje až 92% celé zobrazitelné škály. Mají velké stavební komory, kde lze vytvořit skutečně velký a detailní výtisk, umocněný plně barevným efektem. Jsou patrně nejlepšími zařízeními, jež jsou schopné vytvořit detailní designový model.
>> Více informací

ProJet MJP 2500 a 2500Plus
DOSTUPNÝ PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PROTOTYPŮ
První modely řady MJP 2500 přináší přesný a profesionální 3D tisk. Technologie MJP – MultiJet printing významně posunuje hranice tisku detailního prototypu, impozantní přesnost a nízké nároky pro automatické odplavení voskových podpěr. Společně s nízkými provozními náklady a náročnost obsluhy jsou nástrojem pro každé konstrukční a vývojové oddělení.
>> Více informací

ProJet MJP 2500W
IDEÁL PRO ODLÉVÁNÍ
Představte si výtisk, který je z vosku a lze jej jednoduše použít pro odlévání. Stavební voskový materiál má shodné vlastnosti běžného vosku, který využívají obory šperkařů, zlatníků a výrobců, kde přesnost a detail nezná kompromisu. Projet MJP 2500W nalezne své uplatnění napříč těmito obory. Složité tvary modelu, rychlost a opakovatelnost tisku je předností, pro kterou je tato 3D tiskárna zkonstruována.
>> Více informací

ProJet MJP 3600 a 3600Max
PROFESIONÁLNÍ 3D TISK MAX
Model 3600 a 3600Max je pokračovatelem předchozí úspěšné řady ProJet 3500. Dosahuje téměř dvojnásobné rychlosti tisku a přesnějšího možného nejmenšího rozpoznatelného detailu. Oblíbenost mezi profesionálními konstruktéry je také dána rozměrovou přesností a perfektním „vykreslením“ tvarů, kde ostatní technologie 3D tisku zaostávají.
>> Více informací

ProJet MJP 3600W a 3600W Max
PROFESIONÁL PRO ODLÉVÁNÍ
Stejně jako ProJet 3600/Max mají 3D tiskárny ProJet MJP 3600W a Max perfektní vykreslení tvaru a detailu. Tyto však využívají pro stavbu modelu voskový materiál, který má stejné vlastnosti a technologické postupy jako běžně využívaný vosk pro odlévání. Lze tak současně kombinovat konvenční voskový model a výtisk tiskárny 3600W/WMax.
>> Více informací

ProJet MJP 3600 Dental
PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PRO OBOR DENTAL
Všestrannost technologie MJP pro stomatologické ordinace a laboratoře reprezentuje speciální model ProJet MJP 3600 Dental. Disponuje tiskovým materiálem, který je zdravotně certifikovaný a optimální pro využití otisků, náhrad a konstrukcí.
>> Více informací

ProJet MJP 5500X
PROFESIONÁL 3D TISKU VELKÝCH ROZMĚRŮ A PŘESNOSTI
Největší stavební komora, kombinace a míchání pružného a pevného materiálu technologie MJP zosobňuje vrcholový model ProJet MJP 5500X. Uživatel si může pro tiskový model určit stupeň pevnosti a pružnosti každé části. Vše jednoduše nastaví v ovládacím SW 3D Sprint. Může tak získat model, který bude kombinovat vlastnosti, které jsou pro ostatní technologie nedostupné.
>> Více informací

ProJet 6000HD a 7000HD
PROFESIONÁLNÍ 3D TISK TECHNOLOGIE SLA
Kompaktní 3D tiskárny ProJet 6000HD a 7000HD technologie SLA jsou vhodné pro získání prototypu nebo produkci malé série výrobků. Mají k dispozici širokou nabídku tiskového materiálu. Reprezentují výkonná zařízení 3D tisku pomocí nejstarší a jedné z nejpoužívanějších technologií. Uplatnění naleznou v konstrukční kanceláři nebo ve výrobě.
>> Více informací