ProX SLS 500
VELIKOST, DETAIL A SNADNÁ MANIPULACE
ProX SLS 500 lze zařadit mezi průmyslové a projektové zařízení. Možnostmi a výkonem náleží mezi průmyslové, avšak splněním manipulačních a prostorových podmínek ji lze umístit v běžné místnosti. SLS výtisky se řadí mezi nejlevnější, výborně opracovatelné a stavební materiál dosahuje pevnostní a teplotní odolnosti. 3D Systems tímto modelem, díky velikosti stavební komory, kvalitě výtisku a ceně, zpřístupňuje SLS technologii i menším podnikům.
>> Více informací

ProX 800
PRŮMYSLOVÁ SLA PRO VELKÉ VÝTISKY
3D Systems, jako vynálezce technologie SLA (stereo litografie) soustřeďuje do modelu ProX 800 všechny technické vymoženosti mnoha svých patentů a vynálezů. Velká stavební komora vytiskne model až do velikosti 650 x 750 x 550 mm bez kompromisu přesnosti a detailu. Na rozdíl od většiny jiných výrobců podobných zařízení je ProX 800 přesná v celé ploše vrstvy a nedochází ke změně přesnosti směrem od středu k okrajům výtisku. Disponuje velkým výběrem odolných tiskových materiálu. Například Accura Bluestone odolává téměř 300°C.
>> Více informací

ProX 950
PRŮMYSLOVÁ SLA PRO EXTRÉMNĚ VELKÉ VÝTISKY
Model 950 je dvojnásobně větším sourozencem modelu ProX800. Extrémně velká stavební komora vytiskne model až do velikosti 1500 x 750 x 550 mm. To není tisková chyba nebo překlep. Výtisk může mít skutečně velikost až půldruhého metru. Přesnost a detail výtisku zůstává opět neměnný v celé ploše. O tuto nespornou přednost se společně se zachování rychlosti starají dvě výkonné laserové jednotky.
>> Více informací

ProX DMP 100 a 200
VSTUPNÍ BRÁNA DO SVĚTA KOVOVÉHO TISKU
Přímý tisk kovovým práškem (DMP – direct metal printing) je zpravidla využíván pro získání kovového modelu s tvarovou konstrukcí, kterou nelze nebo jen při vyšších nákladech, konvenční odlévací nebo třískovou metodou vyrobit. ProX DMP 100 a 200 jsou průmyslové a laboratorní 3D kovové tiskárny, určené pro výrobu modelů do rozměru 10 x 10 x 10 cm, respektive 14 x 14 x 12,5 cm.
>> Více informací

ProX DMP 100 a Dental
IDEÁLNÍ PRO STOMATOLOGII A LABORATOŘE
Speciální Dental řada umožňuje používat technologii kovového tisku (DMP) pro vytvoření kvalitních kovových konstrukcí náhrad. Zubní laboratoře mohou nyní odstranit různé kroky a snížit náklady při zachování nebo zvýšení kvality. Ve stavební komoře 10 x 10 x 10 cm, respektive 14 x 14 x 12,5 cm může laboratoř tisknout zdravotně certifikovanými materiály dentální modely.
>> Více informací

ProX DMP 300
PRŮMYSLOVÝ KOVOVÝ TISK
ProX DMP 300 je vysoce výkonný výrobní systém pro tisk přesných kovových modelů. Dosahuje vysoké produktivity díky rychlosti tisku, nízkých časových nároků procesu přípravy a automatizovaným systémem manipulace s tiskovým materiálem a jeho recyklací. Je schopen produkovat komplikované sestavy modelu z jednoho kusu, stejně jako více modelů a to v jednom rychlém tiskovém cyklu v kapacitě komory 250 x 250 x 330 mm..
>> Více informací

ProX DMP 320
NA VRCHOLU PRŮMYSLOVÉHO KOVOVÉHO TISKU
Řada ojedinělých technických vlastností, technologická a softwarová vybavenost, konstrukce a manipulace s materiálem, umísťuje ProX DMP 320 na přední místo v peletonu kovových 3D tiskáren. Je skutečnou alternativou k tradičním výrobním zařízením. Může vytisknout model 275 x 275 x 420 mm z různých tiskových materiálů s plnou nebo značně komplikovanou strukturou. Umožňuje flexibilní a rychlou změnu při výměně materiálu.
>> Více informací