Finder
NESMÍRNĚ RYCHLÁ, TICHÁ A PŘESNÁ 3D TISKÁRNA
Tiskárna FINDER je ideální pro vstup do světa 3D tisku. Vytiskněte si něco pro domácnost, do dílny, do školy a vlastně všechno co, Vás napadne, fantazii se meze nekladou. FINDER je skutečně dostupný pro každého!!!!!
>> Více informací

Inventor IIs
INTELIGENTNÍ, VELMI TICHÁ A RYCHLÁ 3D TISKÁRNA
Je skvělou volbou pro tisk 3D modelů až do rozměru 15x14x14 cm. Uzavřené provedení tiskového prostoru společně s inovativní technologií cirkulace teploty dodává výtiskům vysokou povrchovou kvalitu. Vylepšený software a dotykový displej činí ovládání více než snadným.
>> Více informací

Adventurer 3
NOVÁ GENERACE DESKOPOVÉ 3D TISKÁRNY
3D tiskárna s uzavřeným tiskovým prostorem a vyhřívanou podložkou. Vestavěná kamera zobrazuje prostřednictvím síťového připojení aktuální pohled do stavební komory. Flexibilní tisková podložka pro snadnější manipulaci a oddělení výtisku.
>> Více informací

Sigma R19
MULTIMATERIÁL, NEZÁVISLÉ TRYSKY A VELKÁ STAVEBNÍ KOMORA
BCN3D Sigma je skvělá volba pro profesionála nebo pokročilého uživatele, který chce posunout své možnosti zase o krok výš. Sigma tiskne přesně a rychle prakticky všemi dostupnými druhy filamentů. Má nezávislý otevřený systém filamentů, velký stavební prostor a může tisknout různými průměry trysek.
>> Více informací
SigmaX R19
MULTIMATERIÁL, NEZÁVISLÉ TRYSKY A VELKÁ STAVEBNÍ KOMORA
Větší možnosti díky větší kapacitě stavební komory a produktivním funkcím. Větší multimateriálové výtisky dvěma nezávislými tryskami. Současný tisk dvou modelů za poloviční dobu. Bez omezení volby filamentů.
>> Více informací