Sense
RUČNÍ SKENER PRO ZAČÁTEK
Jednoduchý ruční skener pro každého. Běžný uživatel stejně jako profesionál pro první „nástřel“ bude spokojen s jednoduchostí zachytit objekt pro 3D zpracování. Některé základní funkce úpravy naskenovaného 3D objektu obsahuje přiložený ovládací software. Konektivita USB3 a kompatibilita s Windows 8/8.1/10 (64-bit) jej činí snadno připojitelným pro běžné notebooky, (Win) tablety nebo PC.
>> Více informací

Geomagic Capture
PROFESIONÁLNÍ SKENER CAPTURE A CAPTURE MINI
Technologie Capture přináši přesné a rychlé 3D skenování pomocí „modrého světla“. V provedení ProPack se dalším příslušenstvím usnadní celý skenovací proces. Můžete dokonale skenovat malé i větší objekty a pomocí software Geomagic DesignX vytvořit parametrický model. Pro kontrolu přesnosti výroby nebo opotřebení můžete využít software Geomagic ControlX a porovnat naskenovaný model s původním návrhem nebo původním stavem objektu.
>> Více informací

HP 3D Structured Light Scanner Pro
PROFESIONÁLNÍ SKENER S BAREVNOU TEXTUROU
Základní skener na prahu profesionálního barevného skenování. Variabilní nabídka umožňuje využít provedení SLS-2 nebo SL-3 a připojit i druhou skenovací optiku - kameru. Dvě kamery v jednom skenovacím cyklu mohou podstatně snížit časové nároky nebo zpřesnit získaná data – mesh. Příslušenství - kloubové rameno (HP 3D desk scan lever Pro) a automatická otočná deska (HP 3D automatic turntable Pro) zvýší vaší produktivitu před a při skenování.
>> Více informací

3D Coating Spray
ZMATŇUJÍCÍ PŘÍPRAVEK VE SPREJI PRO LESKLÉ POVRCHY
Tento sprej slouží ke zmatnění lesklých nebo zesvětlení tmavých objektů, které by se jinak obtížně skenovaly. Tenká vrstva přípravku ponechá viditelné detaily i o velikosti 0,2 mm. Po dokončení skenování snadno odstraníte vodou
>> Více informací

Simplify3D
SOFTWARE ALL-IN-ONE PRO 3D TISK
Perfektní software pro přípravu tiskového modelu. Simplify3D slicer poskytuje nejen kód pro profesionální vedení tiskového procesu, umožní také zobrazit každou fázi tisku a variabilní nastavení, které nemá obdoby. Chcete-li využít mezní možnosti své 3D tiskárny a mít tisk pod kontrolou, je Simplify3D optimálním nástrojem.
>> Více informací
SolidWorks - Geomagic ® Design X TM
PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO REVEZNÍ INŽENÝRSTVÍ
SW DesignX je lídrem pro zajištění 3D parametrických dat ze skenu existujícího objektu. Z naskenovaného objektu vytvoří v několika krocích parametrický model, jehož CAD návrh by byl nemožný nebo jen za zvýšeného úsilí konstruktéra. DesignX v rukou zkušeného uživatele je nepostradatelnou součástí profesionálního skenování.
>> Více informací

SolidWorks - Geomagic ® Control X TM
PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO KONTROLU KVALITY
Geomagic ControlX využívá podobné algoritmy jako DesignX. Jeho úkolem a cílem je porovnání zdrojového a cílového objektu. Porovnání zřetelně zobrazí odchylky mezi očekáváným a skutečným výsledkem. Snadno tak zjistíte odchylku ve výrobním procesu nebo odchylku v čase, kdy byl objekt reálně nasazen v reálném provozu. Následná analýza dat umožní získat klíčové informace pro opravu postupů, volbu materiálů a dalších souvislostí.
>> Více informací