FILAMENTY A CARTRIDGE

Zahrnují filamenty 1,75 a 2,85 pro univerzální použití ve většině FFF (FDM) tiskáren. Pro 3D tiskárny v nabídce Abc3D jsou připravené profily s otestovaným nastavením optimálního užití. Stejně tak jsou zde uvedné cartridge pro Cube3 a CubePro / Duo / Trio.
>> Více informací

MATERIÁLY NA BÁZI PLASTU
Materiály pro profesionály a produkční tiskárny
3D tiskové materiály mohou napodobovat širokou škálu technických plastů, elastomerů a kompozitů a odpovídají potřebné specifické aplikacI pro pružnost, odolnost, tuhost, houževnatost, stabilitu, přehlednost, shodnost s bio-kompatibilitou, teplotou nebo vodě odolnost apod. Jsou vhodné pro koncepční a funkční modely, rychlé testy prototypů nebo pro přímé ověření výroby.
>> Více informací

MATERIÁLY PRO PLNĚ BAREVNÝ TISK

S širokým barevným gamutem umožní ColorJet tisk kompozitním materiálem, který vytváří úžasně krásné, fotorealistické plnobarevné modely. Lze tak zobrazit koncepce objektů pro finální rozhodnutí, porovnání a komunikaci. Pomocí azurové, purpurové, žluté a v některých tiskárnách černé barvy je pojen bílý prášek. Tak vznikají černobílé a plně barevné CMYK modely.
>> Více informací

MATERIÁLY PRO ODLÉVÁNÍ

Umožňují tisknout 100% voskovým materiálem pro detailní a přesné odlévání metodou ztraceného vosku. K dispozici jsou také materiály „master“ pro výrobu forem s jednorázovým nebo opakovatelným použitím. Lze tak vytvořit odlitek s vysokou přesností a detailem s nízkými časovými nároky pro případné změny.
>> Více informací

MATERIÁL PRO KOVOVÝ TISK
3D TISK. SKUTEČNĚ PROFESIONÁLNÍ
Tiskové DMP materiály - hliník, ocel a vysoko pevnostní ocel, různé třídy titanu, stejně jako nikl a kobalt chromové slitiny, znamenají velký rozsah možných aplikací. Jsou to sofistikované „ready to run“ kovové slitiny s příslušnými parametry a atesty.
>> Více informací

MATERIAL PRO DENTAL

Zdravotně nezávadné certifikované materiály pro odlévání, přímý tisk kovových slitin nebo tisk velmi odolným bluestone materiálem. Rychle a ekonomicky tak lze vyrábět náhrady, korunky, můstky nebo jejich části s přesnou a detailní strukturou.
>> Více informací

Lepidlo Cube Gen3 (CubeStick)

Lepidlo je možné aplikovat na nevyhřívané a vyhřívané podložky. Pomocí molitanového aplikátoru, který je součástí lahvičky, lze nanést potřebnou vrstvu lepidla na tiskovou desku.
>> Více informací

Sprej

Sprej - je možné použít pro nevyhřívané a vyhřívané tiskové podložky. Nástřikem je vytvořena příslušná vrstva, která po „zavadnutí“ zajistí přilnutí výtisku. 08 Adhesive DinafixOdejmutí výtisku z podložky je zpravidla automatické – po vychladnutí se výtisk „pustí“ sám
>> Více informací